Запис на прийом
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20
Рівні і білі зуби - безсумнівний тренд останнього десятиліття і обов'язковий атрибут сучасної успішної людини. Володарі «голлівудської» посмішки відчувають себе впевненіше як в особистому, так і ділового життя. Існує й інша, не менш важлива сторона проблеми - це здоров'я зубів і всього організму в цілому.
Рекомендації   3179 05 августа, 2017

Порушення прикусу позначаються на роботі шлунково-кишкового тракту, можуть стати причиною виникнення захворювань ротової порожнини і головного болю.

Чи можна отримати ідеальну посмішку після 30?

За статистикою різні патології зубощелепної системи мають не менше половини дорослих людей від 30 до 40 років. Причин тому безліч: це і брак уваги до здоров'я зубів з боку батьків, відсутність дієвих методів виправлення прикусу або просте небажання підлітків підлягає носити металеві дужки. В результаті, усвідомлена необхідність усунути викривлення зубів приходить лише в період соціальної активності - після 25-30 років.

За останні десятиліття стоматологія значно зробила крок вперед, і вік - зовсім не перешкода для виправлення практично будь-яких недоліків прикусу. Абсолютними протипоказаннями до ортодонтичного лікування є тільки важкі патології, наприклад, ендокринні та імунні порушення.

Звичайно, корекція зубного ряду у дорослої людини пов'язана з деякими труднощами, так як кісткова тканина повністю сформована і менш сприйнятлива до дії ортодонтичних систем. Крім того, відбулися люди висувають особливі вимоги до естетики конструкцій. На щастя, сьогодні в арсеналі стоматологів є відразу кілька ефективних методів виправлення прикусу.

Популярні методи вирівнювання зубів після 30

Брекети. Тепер охочим відкоригувати прикус немає необхідності довго ходити з малопривабливими скобами на зубах. На зміну їм прийшли внутрішні (лінгвальні) і сапфірові брекети, які практично невидимі для сторонніх.

Елайнери. Представники публічних професій і ті, хто не хоче, щоб процес вирівнювання був помітний для оточуючих, можуть вибрати сучасну методику з використанням кап-елайнеров. Процес виробництва комплекту прозорих кап повністю автоматизований, що дозволяє гарантовано досягти бажаного результату.

Щоб побороти невпевненість в собі і зробити перший крок на шляху до красивої усмішці, звертайтеся в стоматологічну клініку «Такімед».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ