Запис на прийом
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20
Більшість стоматологічних клінік виглядають однаково в усіх країнах. Але є власники, які намагаються привнести в свій інтер'єр родзинку і креативно виділитися на тлі інших. Вивчивши простори Інтернету, ми знайшли самі унікальні і незвичайні дизайни інтер'єрів стоматологічних клінік.
Різні замітки   2157 11 мая, 2018

1. Hello Kitty з Японії

Бренд «Hello Kittу» дуже популярний в Японії і повсюдно використовується на продукції будь-якого типу. Творчі дизайнери вирішили піти далі, і відкрити в цьому стилі стоматологічний кабінет. Миліше знайти навряд чи вдасться. Весь інтер'єр виконаний в рожевих кольорах, звідусіль на тебе дивиться мордочка милого кошеня і вітає однойменна напис, а пуфи для очікування виконані у вигляді рожевих сердець. До лікаря з такої клініки ходити одне задоволення!

2. Royal Dental з Румунії

У столиці Румунії Бухаресті відкрили справжній королівський стоматологічний кабінет. Весь дизайн виконаний з шиком і пафосом в білому і баклажановому кольорі. Дорога, виготовлена ​​на замовлення різьблені меблі, витриманий в одному стилі строгий дизайн занурює в атмосферу розкоші.

3. Dentistry for Teens з США

В Америці був відкритий і успішно працює стоматологічний кабінет для підлітків. Всі батьки знають, як складно затягнути свого чада на прийом до дантиста. Але побачивши цей дизайн, будь з радістю біг би на черговий прийом. Всюди комп'ютерні приставки, ігрові автомати, навіть гітари на стелі! Чи це не рай для тінейджера ?!

4. Кабінет в стилі 50-х з США

В американському Арканзасі є стоматологічний кабінет, виконаний в ретро стилі 50-х. У ньому практично все зроблено з ретро авто тих часів. Дивани для очікування - частини авто, крісла для прийому - крісла з авто, бормашини - баки для заправки авто тих часів. Атмосфера панує унікальна! Забавно лікувати зуби в такому незвичайному місці.

5. Kinderdentist з Німеччини

У німецькій столиці Берліні відкрито багато унікальних стоматологічних клінік. Виділяється на їх фоні багатофункціональний кабінет Kinderdentist. Дизайн вийшов унікальний. За фото і не розумієш де ти, то це космічний корабель, чи то підводний світ. Незважаючи на відсутність деталей і витриманість інтер'єру, місце користується великою популярністю у дітей.

Наша клініка стежить за модними тенденціями і піклується про комфортне перебування пацієнтів. Ми готові надати весь спектр стоматологічних послуг для пацієнтів будь-якого віку. Подбайте про здоров'я ротової порожнини вже сьогодні і запишіться на консультацію в «Такімед».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ