Запис на прийом
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20
Установка вінірів - це сучасна методика рішення естетичних проблем зубного ряду. З їх допомогою можна змінити форму і колір зубів, приховати ряд дефектів і зробити посмішку бездоганною. Вініри являють собою найтонші пластини, які за допомогою спеціальних цементують складів кріпляться на зуби. Вони виготовляються індивідуально для кожного пацієнта.
Рекомендації   3099 26 июня, 2018

Матеріалом для виготовлення пластин може служити композит або кераміка. Використання сучасних технологій дає можливість домогтися надійної фіксації пластин. Щоб вініри прослужили довго, а зуби під пластинами залишалися здорові, необхідно дотримуватися кількох простих правил. При правильному догляді вони простоять довгі роки.

Принципових відмінностей в щоденній гігієні порожнини рота при наявності виниров не існує. Проте, пропонуємо вашій увазі 5 рекомендацій по догляду, яких варто дотримуватися:

  1. Періодично звертайтеся в стоматологічну клініку, щоб зробити професійну чистку зубів.
  2. Відмовтеся від куріння. Нікотин негативно впливає на здоров'я зубів в цілому, може привести до зміни кольору виниров.
  3. Щоб уникнути пошкодження пластин, не вживайте занадто тверду їжу. Бажано не лузати насіння, сиру моркву, чи не розкушувати зубами горіхи.
  4. Після установки вінірів необхідно деякий час уникати вживання продуктів, які володіють барвником ефектом. Від них необов'язково повністю відмовлятися, але варто скоротити кількість кави, чаю, червоного вина до мінімуму.
  5. Під час занять спортом варто використовувати спеціальні капи для зубів, які в разі удару захистять їх від пошкодження.

Якщо вам необхідно встановити вініри, звертайтеся в нашу клініку ТакіМед. Їх установка виконується досвідченими лікарями, які використовують у своїй роботі сучасні технології. В обов'язковому порядку даються докладні рекомендації по догляду за винирами.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ