Запис на прийом
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20
Стераємость зубів - це фізіологічний процес, який відбувається в організмі весь час. Патологія виявляється лікарем після проведення огляду і ряду досліджень. При патологічної стертості зубів змінюється їх форма, зубний ряд виглядає неестетично.
Різні замітки   3032 07 июля, 2018

Наслідки стертості не обмежуються візуальними проблемами. Згодом ускладнюється пережовування їжі, що в свою чергу призводить до проблем зі шлунково-кишковим трактом. Може порушуватися мова. Якщо зуби сильно стерті, задня щелепу зміщується назад. Це призводить до того, що м'язи обличчя знаходяться в постійній напрузі.

Причини стераємості

Патологічний процес може початися з різних причин. Його розвиток можуть спровокувати шкідливі звички (скрегіт зубами, звичка гризти ручку та інше), тривалий прийом деяких препаратів. Також надмірна стираемость може бути спровокована несприятливою екологічною обстановкою, різними захворюваннями і впливом на організм людини негативних факторів. Незалежно від причин при появі перших підозр на наявність такої проблеми необхідно звертатися до лікаря, щоб не запустити хворобу. Чим раніше буде розпочато лікування, тим швидше і легше воно пройде.

Лікування патологічної стертості

Залежно від стадії патологічного процесу лікар підбирає лікування в індивідуальному порядку. При початковому ступені розвитку захворювання показано терапевтичне лікування, яке полягає в спеціальних заходах для зміцнення емалі, реставрації пошкоджених одиниць зубного ряду. У більш складних випадках, коли має місце постійне внутрішнє напруження в ротовій порожнині, потрібно ортопедичне лікування.

Стоматологи зазвичай рекомендують носіння міорелаксуючий шини. Завдяки використанню цієї конструкції нижня щелепа зсувається вперед і напруга м'язів зникає. Коли щелепу повернеться в фізіологічне положення, можна буде відновлювати стерті одиниці зубного ряду за допомогою сучасних методик реставрації. Період лікування міорелаксуючий шиною визначається лікарем в індивідуальному порядку, залежно від початкового стану пацієнта.

З проблемою стертості зубів успішно борються фахівці клініки ТакіМед. Звертайтеся до нас, і досвідчені лікарі проведуть все необхідне лікування, яке поліпшить якість вашого життя, поверне усмішці естетичність.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ