Запис на прийом
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20
Кілька років тому проходив фестиваль графіті «Стенография». В рамках цього заходу нижегородський художник Микита Nomerz намалював на стіні одного з житлових одноповерхових будівель арт-об'єкт, названий пізніше «Дантист».
Різні замітки   1395 18 августа, 2018

«Дантист» - чому така назва

У столиці Свердловської області Єкатеринбурзі, по вул. Воєводіна 4б на стіні житлового будинку намальовано обличчя людини, яка палить, з частково випали зубами, і з стирчить з рота сигаретою. Основою для зубів послужили цеглини, розкидані поруч, а роль сигарети виконала труба, що стирчить неподалік. Автор роботи назви їй не дав, і пізніше самі оглядачі прозвали її «Дантист». Мабуть таке ім'я вона отримала завдяки зубам-цеглин, так органічно вписалися в роботу художника.

На популярному сайті про вуличне мистецтво streetartutopia.com ця «картина» увійшла в ТОП-100 кращих світових робіт.

Блог майстра

З інтернет-блогу Микити, автора культового графіті ми дізналися, що його твори часто миготять в різних вітчизняних і закордонних порталах. Так, портал Street art опублікував підбірку найпопулярніших арт-об'єктів всіх міст і країн. У їх число увійшли написана в Нижньому Новгороді вежа «The big brother», а також раніше описаний «Дантист». Подібних об'єктів можна нарахувати безліч у всіх куточках Росії. Щось схоже ви знайдете і в Пермі, і в Новосибірську, і в Москві.

У нашій клініці теж шанують вуличне мистецтво, але все ж піклуються про здоров'я ваших зубів, щоб не було як у того «Дантиста». Тому сміливо записуйтеся до нас на прийом і не відкладайте догляд за ротовою порожниною в довгий ящик.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ