Запис на прийом
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20
Видання газети «The Independent» опублікувало статтю, в якій розкрив спосіб природного відновлення зубної емалі без пломб. Як же таке можливо?
Технології   2282 27 сентября, 2018

Чудо-препарат

Вчені з Лондонського королівського коледжу вивчали способи лікування зубних хвороб, зокрема карієсу. І прийшли до висновку, що в цьому може допомогти препарат від Альцгеймера. Дослідники виявили, що ліки Tideglusib, яке використовують хворі Альцгеймером, сприяє відновленню дентину і створення нових його елементів, які заповнюють з'явилися порожнини.

Професор Пол Шарп розповів виданню, що препарат Tideglusib забезпечує захист пульпи, відновлює дентин і повністю підходить для обробки ротової порожнини.

Його дія спрямована на стимуляцію стовбурових клітин, які беруть участь у створенні дентину. Таким чином, він може знизити необхідність в пломбуванні в десятки, або навіть сотні разів.

Вчені за природне відновлення зубів

Так як пломби часто схильні до інфекцій і вимагають заміни, дослідники працюють над посиленням здатності зубів відновлюватися природним чином. Пол Шарп каже, що коли пломба приходить в непридатність, відбувається зараження, а значить, її потрібно видалити і заповнити нової. Після кількох таких обробок в кінцевому підсумку зуб може бути непридатний до відновлення, і його потрібно буде видаляти.

Використання Tideglusib було випробувано на лабораторних щурах і довело свою дієвість. Будемо сподіватися, що скоро такий спрощений спосіб лікування карієсу стане активно використовуватися у всіх країнах.

А поки ми чекаємо, не відкладайте турботу про своїх зубах. Записуйтеся на консультацію в клініку «Takimed» і будьте впевнені в надійному захисті своєї ротової порожнини.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ