Запис на прийом
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20
(044) 383 09 01
Поширеним вважається думка, що рано чи пізно, зуби мудрості завдають страждань усім своїм власникам. Однак це далеко не так. У багатьох людей вісімки ростуть без будь-яких проблемних ознак і не заподіюють дискомфорту.
Різні замітки   2411 14 ноября, 2018

У SunDayNews були опубліковані міфи про зуби мудрості, які розвіяли британські стоматологи.

Поширені міфи про зуби мудрості

Часто люди стикаються з різними видами проблем в ротовій порожнині. Це і неприємний запах з рота, і проблеми зі слухом, і біль при пережовуванні їжі. Причину такого дискомфорту не завжди вдається знайти, проте найчастіше вона пов'язана саме з зубами мудрості, а точніше з їх патологією. В такому випадку єдиним правильним рішенням є видалення. Але в реальності, більшість захворювань можна вирішити і без видалення. Отже, ось основні три міфи про зуби мудрості.

1. Всі вісімки потрібно видаляти

Британські стоматологи підтвердили, що видаляти зуби мудрості потрібно тільки тоді, коли з ними виникають проблеми. А так як величезна кількість людей не відчуває ніякого пов'язаного з ними дискомфорту, то і виривати їх нема чого.

2. Зуби мудрості псують прикус

Цей міф викликаний тим, що вісімки можуть вростати в інші зуби через нестачу вільного місця в щелепи для їх повноцінного розвитку. Однак цей факт ніяк не визначить правильність прикусу.

3. Зуби мудрості - марні

Вісімки часто використовуються для фіксації зубних протезів, для закріплення брекетів і інших знімних конструкцій. Тому говорити про їх марності не можна.

Ну а якщо ви зіткнулися з різними проблемами зубів мудрості, не зволікайте з відвідуванням стоматології. Фахівці клініки «Такимед» з радістю допоможуть їх вилікувати і проконсультують про правильність догляду. Телефонуйте нам за вказаною на сайті телефону і записуйтеся на прийом.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ