Запис на прийом
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20
Поширеним вважається думка, що рано чи пізно, зуби мудрості завдають страждань усім своїм власникам. Однак це далеко не так. У багатьох людей вісімки ростуть без будь-яких проблемних ознак і не заподіюють дискомфорту.
Різні замітки   3924 14 ноября, 2018

У SunDayNews були опубліковані міфи про зуби мудрості, які розвіяли британські стоматологи.

Поширені міфи про зуби мудрості

Часто люди стикаються з різними видами проблем в ротовій порожнині. Це і неприємний запах з рота, і проблеми зі слухом, і біль при пережовуванні їжі. Причину такого дискомфорту не завжди вдається знайти, проте найчастіше вона пов'язана саме з зубами мудрості, а точніше з їх патологією. В такому випадку єдиним правильним рішенням є видалення. Але в реальності, більшість захворювань можна вирішити і без видалення. Отже, ось основні три міфи про зуби мудрості.

1. Всі вісімки потрібно видаляти

Британські стоматологи підтвердили, що видаляти зуби мудрості потрібно тільки тоді, коли з ними виникають проблеми. А так як величезна кількість людей не відчуває ніякого пов'язаного з ними дискомфорту, то і виривати їх нема чого.

2. Зуби мудрості псують прикус

Цей міф викликаний тим, що вісімки можуть вростати в інші зуби через нестачу вільного місця в щелепи для їх повноцінного розвитку. Однак цей факт ніяк не визначить правильність прикусу.

3. Зуби мудрості - марні

Вісімки часто використовуються для фіксації зубних протезів, для закріплення брекетів і інших знімних конструкцій. Тому говорити про їх марності не можна.

Ну а якщо ви зіткнулися з різними проблемами зубів мудрості, не зволікайте з відвідуванням стоматології. Фахівці клініки «Такимед» з радістю допоможуть їх вилікувати і проконсультують про правильність догляду. Телефонуйте нам за вказаною на сайті телефону і записуйтеся на прийом.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ