Запис на прийом
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20
Неприємний запах з рота часто пов'язаний з їжею, яку ви з'їли напередодні або ж може бути викликаний проблемами ротової порожнини. Стоматологи розповіли про найпоширеніші випадки і назвали ефективні способи його усунення.
Рекомендації   3811 18 декабря, 2018

Причини неприємного запаху

1. Сухість ротової порожнини.

Чому прокинувшись вранці, ми відчуваємо з рота неприємний запах? Все пов'язано з тим, що вночі призупиняється вироблення слини, тому ротова порожнина схожа на суху пустелю. Посилюють цю проблему відкритий рот під час сну або хропіння. Слина є рідкої субстанцією, яка протягом дня вимиває бактерії. А під час сну цього не відбувається, звідси і посилення неприємного запаху.

2. Частина, що залишилася між зубів їжа.

Йдеться про застрягла в зубах їжі, і неважливо, це часник або апельсин. Будь-яка їжа, яка застрягла між зубами, з часом починає гнити і розкладатися, сприяючи виникненню неприємного запаху вранці.

3. Жуйка на ніч.

Після їжі жувальна гумка завжди допомагає освіжити дихання і усунути запах їжі. Але ось жування її перед сном, особливо з цукром в складі, є однією з причин виникнення запаху. Справа в тому, що жуйка містить в собі велику кількість підсолоджувача аспартам, який залишається між зубами, провокуючи несвіже дихання вранці.

Рекомендації щодо усунення запаху з рота

Щоб швидко і ефективно освіжити дихання вранці пожуйте трохи петрушки. Ця зелень містить велику кількість хлорофілу, який сприяє усуненню бактерій, освіжає подих і має загальне противобактериальное вплив.

Хоча б один раз в день візьміть за правило їсти яблука і селеру. Ці продукти багаті водою і збільшують вироблення слини. Жувальна гумка без цукру теж допоможе, тільки є її потрібно вранці або після їди, а не перед сном.

Якщо на зубах залишилися частинки їжі, обов'язково скористайтеся зубочисткою, міжзубних йоржиком і почистіть зуби содою. Сода має гарне антибактеріальну дію і допоможе усунути бактерії ротової порожнини, забезпечуючи свіжий подих.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ