Запис на прийом
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20
Сапфірові брекети виготовляються з штучно вирощених сапфірів, які абсолютно нешкідливі для організму людини і практично не викликають алергії. Вирощують їх таким чином: монокристали синтетичного каменю поміщають в спеціальну ємність, нагрівають до температури 2 050 градусів, після чого починається процес кристалізації.
Різні замітки   8290 29 августа, 2012

Штучний сапфір – це єдиний матеріал, який за твердістю поступається лише алмазу. Крім брекетів, він використовується для виготовлення лінз, ілюмінаторів для космічних апаратів, надміцних годинних стекол і зубних імплантів.

Брекети з сапфіра вважаються найбільш естетичними з усіх вестибулярних систем. Також як і дорогоцінні камені, вони мають здатність відображати і заломлювати денне світло. Це найбільш прозорі брекети, ніж керамічні. Даний вид брекет-системи не зробить жовті зуби більш привабливими, тому перед установкою сапфірових брекетів пацієнтам рекомендується пройти процедуру відбілювання. На білих зубах штучні сапфіри будуть виглядати чудово. Поліпшити зовнішній вигляд допоможуть також естетичні дуги зі спеціальним покриттям.

Чим відрізняється сапфірове брекет-система від інших?

У чому різниця між металевими брекетами й сапфірових всім очевидно. А ось "сапфіри" і керамічні брекети дуже схожі за своїми функціональними якостями. Незважаючи на свою твердість, сапфірові брекет-системи досить крихкі. Це вимагає обережного поводження з ними, а також може призвести до складнощів при знятті. Сапфірові так само, як керамічні та пластикові брекети мають великий тертям між пазом брекета і дугою, що впливає на терміни лікування. З крихкістю і тертям не втомлюються боротися виробники брекет-систем, пропонуючи все більш модернізовані апарати. Сьогодні ортодонти за допомогою сапфірових брекетів досягають відмінних результатів, що демонструють успішні історії лікування.

Сапфірові кристали як матеріал викликають мінімальне почуття дискомфорту в роті пацієнта. Якщо ти вирішив поставити брекети даного виду, знай, що звикання до до них проходить досить швидко: можливі тимчасове порушення дикції і травми у вигляді саден слизової оболонки рота, які можна уникнути за допомогою захисного воску. Брекети сапфірові не змінюють колір, тому досить не наражати їх зайвого механічного впливу, не зловживати їжею, що вимагає великих зусиль при відкушуванні, а також обмежитися в споживанні солодких булочок і ірисок. Для корекції конструкції і перевірки її цілісності слід проходити огляд у ортодонта не менше, ніж один раз на місяць.

Які сапфірові брекет-системи пропонує клініка "ТакіМед" і чому?

Брекети Pure - це сапфіровий варіант виконання брекет систем, які мають високу прозорість і їх міцність знаходиться на найвищому рівні. Завдяки міцному і захищеному сапфіру, який становить основу брекета, вдається виключити вицвітання світлого відтінку і захиститися від фарбування.

sapfir

Брекети Pure створюють виняткову свободу в лікуванні, так як мають органічну прозорість і маленькі форми, які абсолютно не сковують дії пацієнта. Всі показники доцільності системи знаходяться в гармонії з бажанням пацієнта носити зручні системи і отримати при цьому відмінний результат.С самого початку свого народження, сапфір став частиною багатьох брекет систем, його стали використовуватися не тільки для створення естетики, а й для легкості всієї конструкції. З кожним роком сапфірове лікування ставало все менш помітним, так як вдавалося змінювати прозорість сапфіра і зараз вдається домогтися кришталевої прозорості в багатьох апаратах.

Брекети Pure прекрасно справляються з навантаженням і їх поверхня залишається гладкою і прямий. Вони захищені від тріщин і відколів, які виникають на таких матеріалах. Завдяки використанню тонкого шару цирконію, стало можливим зберігати форму брекетів на весь термін лікування. Щоб поставити брекети Pure вам будуть потрібні дуги і про це подумала компанія, яка виробляє систему: дуги дуже раціонально підібрані з естетичної характеристикою. Кожна дуга ідеально зливається з поверхнею паза і становить єдину систему на зубах.

Вартість брекетів Pure хоч і висока, але не може бути їх недоліком, якщо ви хочете отримати щось краще, то за це треба платити! Ціна в даному випадку визначає високу якість виготовлення продукції та якість виправлення зубів. Коли пропозиція ортодонтической клініки дійсно гарне, то ціна відразу відступає на другий план і в хід вступають інші показники.

Відгуки про брекетах Pure не є масовими, так як ця продукція - це одинична робота наших ортодонтів по лікуванню на цій техніці, але з тих відгуками, які приходять до нас, можна висловити тільки захоплення пропонованими системами.

Якщо правильно піклуватися про брекетах Pure, то можна не просто зберегти їх прозорий вигляд, але і виключити будь-які ускладнення під час вирівнювання прикусу зубів. Всі питання розміщення системи і її наявність у ортодонтів обговорюються окремо на консультаціях.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ