Записатися до лікаря
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20

Послуга - Дитяча стоматологія

Здавалося б, яка може бути істотна різниця між дитячою і дорослою стоматологією, якщо і там, і там лікар має справу з лікуванням зубів пацієнтів? Але насправді різниця є, і про її значущості можна судити хоча б по тому факту, що в Європі у дитячих лікарів більш висока кваліфікація, ніж у їх «дорослих» колег.

Ця різниця пояснюється багатьма причинами, наприклад, особливістю молочних зубів - вони мають сформовану емаль, структура якої відрізняється від структури емалі постійного зуба.

Тому в дитячому віці частіше виникають захворювання зубів і розвиваються вони набагато швидше, ніж у дорослих. Тому стоматологія дитячого віку має золоте правило, яке свідчить, що дітям необхідно відвідувати кабінет дитячого стоматолога 4 рази на рік. Це дозволить лікарю не тільки вчасно зупинити розпочатий карієс, а й скоригувати аномалії зубо-щелепного розвитку, які за статистикою спостерігаються у 50% дітей. Також не можна забувати про різні захворювання слизової оболонки порожнини рота (стоматитах), які, на жаль, досить часто турбують малюків. Дитячий стоматолог не тільки вилікує існуючі хвороби, але, що дуже важливо, проведе профілактику їх виникнення і дасть батькам професійну консультацію по гігієні порожнини рота дитини. 

З появою перших зубів дитина не в змозі почати догляд за ними, тому цей обов'язок лягає на плечі батьків. У стоматології дитячого віку особливо легко можна простежити, як вчасно вжиті профілактичні заходи і дотримання всіх гігієнічних приписів лікуючого лікаря здатні позбавити дитину від проблем з порожниною рота в майбутньому.

Що може бути відрадніше серцю батька, ніж щаслива, красива і здорова усмішка його малюка? З Вашою допомогою стоматологічна клініка «ТакіМед» збереже чарівність цієї посмішки до самої старості.

 

Почніть турботу про зуби Вашої дитини вже сьогодні!

Дитяча стоматологія