Записатися до лікаря
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20

Для того що б правильно і індивідуально підібрати лікування лікареві необхідно зробити огляд, а так само необхідна комплексна рентген-діагностика. Ми використовуємо саму прогресивну технологію рентген-обстеження, що мінімізувала дозу опромінення пацієнта, цифрове обстеження дозволяють нам комплексно оцінити стан Ваших зубів, щелепи, і порожнини рота.

Гігієна, що це таке і кому це потрібно? Зуби кожної людини вимагають належного догляду, наше харчування, шкідливі звички залишають сліди на наших зубах, наші фахівці швидко і безболісно повернуть вашим зубам білизну і здорову усмішку.

Ультразвукова чистка зубів - це один з найсучасніших і найбільш безпечних способів професійного чищення зубів.

Суть даної методики полягає у видаленні зубного нальоту і зубного каменю з поверхні зубної емалі спеціальним апаратом (ультразвуковим скалером) за допомогою впливу ультразвукової вібрації на поверхню зуба.

Досить твердий за складом зубний камінь не піддається механічній дії. Видалення ж зубного каменю хімічним методом може привести до пошкодження емалі. Спеціально підібрана частота і амплітуда коливань в ультразвуковому скалером дозволяє без праці відокремити зубний камінь від поверхні зуба, не пошкоджуючи при цьому саму зубну емаль.

За допомогою ультразвукового апарату знімаються будь-які зубні відкладення і відбувається повне очищення поверхні зубів, а також відновлюється їх природний колір. Ультразвукова чистка зубів абсолютно безболісна і нешкідлива для емалі.

Методика Air-flow - інноваційна система чищення зубів

Методика Air-flow призначена для видалення зубного нальоту (поверхневих пигментаций з поверхні зубів).

Методика Air-flow входить в комплекс професійного чищення зубів. Метод Air-flow полягає в направленій подачі струменя аерозолю і води. Струмінь аерозолю збиває темний наліт. Зуби стають на два тони світліше!

Система Air-flow не є хімічним відбілюванням зубів, використовується в якості допоміжної гігієнічної процедури.

Чищення зубів апаратом Air-flow відбувається швидко і безболісно, ​​без пошкодження емалі зубів. Порошок дрібнодисперсний і не абразивний. Основою порошку є бікарбонат натрію.

 Метод Air-flow дозволяє ефективно видалити зубний наліт і повернути зубам вихідний (справжній колір). Air-flow дозволяє вичистити зубний наліт з важкодоступних поверхонь зубів.

AIR-FLOW при лікуванні зубів

Ви напевно стикалися з тим, що стоматолог рекомендує після професійного чищення зубів починати комплексне лікування зубів. Це дуже правильно. Справа в тому, що не завжди стоматолог може помітити поверхневий (тільки починається) карієс під зубним нальотом. Всім відомо, що саме під зубним нальотом починає інтенсивно утворюватися каріозна порожнина. Природно, після чистки зубного нальоту і Ви і Ваш стоматолог позбудетеся від зайвого клопоту. По-друге, при наявності зубного нальоту на зубі, стоматолог неправильно оцінить колір Ваших зубів. Ви ж хочете, щоб пломба відповідала кольором Ваших зубів.

Це стосується і постановки пломб, і вибору кольору перед протезуванням зубів, і т.д. Після чищення зубів апаратом Air-Flow Ви отримаєте справжній колір Ваших зубів. 

Чистка AIR-FLOW при ортодонтичному лікуванні

AIR-FLOW інтенсивно користуються до постановки брекетів, дуже ефективно при чищенні зубів з брекетами. По-перше , відомо, що при носінні брекетів, пацієнтам дуже важко чистити зуби, і, природно, зубний наліт навколо брекетів накопичується дуже легко і швидко. У таких випадках методика AIR-FLOW дозволяє дуже легко очистити поверхні зубів від нальоту.

По-друге , всім зрозуміло, що скупчення зубного нальоту призводить до розвитку карієсу (бактерії зубного нальоту виробляють кислоти, що руйнують емаль зубів), таким чином, чистка апаратом AIR-FLOW запобіжить утворенню карієсу довкола брекетів.