Записатися до лікаря
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20

Рано чи пізно, але кожна людина в своєму житті стикається з необхідністю відновити свій зубний ряд. І, не має значення, з якої причини були загублені один або кілька зубів, головне, що сьогодні існує якісна можливість позбутися від такого дискомфорту і, обдуривши природу, «отримати» нові зуби.

Стоматологи рекомендують не відкладати на тривалий термін імплантацію після видалення зуба, щоб не допустити розсмоктування кісткової тканини на місці відсутнього зуба і уникнути зміщення сусідніх зубів на його місце. Особливо це стосується випадків, коли потрібно імплантація передніх верхніх зубів, між якими небажано наявність щілин (диаст).

Досвід показує, що, якщо людина замислилася про відновлення втрачених зубів, то, в першу чергу, він прагне дізнатися вартість даної послуги. При цьому відразу потрібно сказати, що в Києві і регіонах в цілому імплантація зубів має ціни вище, ніж більш традиційні методи відновлення зубного ряду.

Однак, якщо брати до уваги такі параметри, як термін використання «нового» зуба, комфорт «експлуатації», естетичність зовнішнього вигляду, емоційні та фізичні затрати, що виникають при виконанні даної процедури, то тоді імплантація зубів має виправдану вартість.

Сьогодні зубна імплантація коштує недорого і є найбільш передовою технологією відновлення втрачених зубів. Суть даного методу полягає в тому, що в кісткову тканину щелепи на місці відсутнього зуба імплантується гвинтовий імплант, який зроблений з матеріалу, повністю сумісного з тканинами організму, і зовнішньої коронки, яка візуально нічим не відрізняється від природного зуба.

Існує два методи установки імплантів:

Класична імплантація. Складається з трьох послідовних етапів (трьох візитів до стоматолога, не рахуючи підготовчі). Перший етап є найскладнішим і трудомістким - це установка імпланта в кісткову тканину на місці відсутнього зуба. Далі слідує період приживлення імпланта, протягом якого відбувається звикання організму до чужорідного тіла і загоєння м'яких тканин. Якщо проводиться імплантація верхніх зубів, то термін приживлення зазвичай становить 6 місяців, якщо нижніх зубів - 3 місяці. Після цього, відбувається другий етап - установка абатмента, який вкручується в імплант і буде служити опорою для коронки. Також на другому етапі знімається зліпок для виготовлення коронки. І нарешті, третій етап - це установка коронки на абатмент.

Негайна (одномоментна) імплантація зубів - це можливість відновлення зуба або навіть декількох зубів за один день. При цьому методі установка імплантату, абатмента і коронки (тимчасової) відбувається в один день. Цей метод користується набагато більшою популярністю, оскільки значно скорочує кількість візитів до лікаря і дає результат всього за кілька годин. Негайна імплантація зубів (одноетапна) дозволяє в найкоротші терміни відновити естетичний вигляд зубного ряду. Особливо актуальне це метод, коли потрібна термінова імплантація передніх зубів. Рішення проблеми за один день дозволяє усунути дискомфорт при прийнятті їжі і незручність під час спілкування.

Імплантація має ряд незаперечних переваг у порівнянні з більш звичними методами відновлення втрачених зубів:

  • втрачені зуби можна відновлювати в будь-якому місці зубного ряду і на різної протяжності;
  • даний метод дозволяє не обточувати сусідні зуби;
  • відбувається запобігання атрофії щелепної тканини, так як імплантат перешкоджає розсмоктуванню кісткової тканини;
  • імпланти служать у багато разів довше, ніж зуби під коронкою або зубні мости;
  • повністю відновлюється жувальна функція;
  • коронка зовні не відрізняється від природного зуба;
  • імпланти відрізняються стійкістю до навантажень і підвищену міцність;
  • зубна імплантація має прийнятні ціни.