Записатися до лікаря
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20

Ортодонтія - розділ стоматології, який займається діагностикою та лікуванням різних порушень положення зубів, форми зубних рядів і характеру змикання (оклюзія) верхньої і нижньої щелеп.

Сучасна практична ортодонтія має на сьогоднішній день широким арсеналом лікувальної апаратури, яка ділиться на знімну і незнімну. Так склалося що дуже багато людей на сьогодні мають неправильний прикус. Як же бути і що робити? На сьогодні один з оптимальних виходів - брекет-системи.

Роль, яку в стоматології грають брекети, неможливо переоцінити, адже брекет-системи здатні виправити практично всі форми неправильного прикусу.

Важливо відзначити наш принциповий підхід до орто-лікування, який заснований на ретельній діагностиці. Наші ортодонти розуміють, куди і як вони рухають зуби.

Перед початком орто-лікування обов'язково робиться панорамний знімок, знімок ТРГ, фотографії особи пацієнта, внутріротова фотографії, виготовляються діагностичні моделі. Протягом декількох днів доктор, розшифровує рентгени в спеціальному програмному забезпеченні, зіставляє дані на моделях, фотографіях і рентгенах, і продумує різні варіанти вирішення проблеми пацієнта. Найчастіше ми можемо змоделювати кінцевий результат лікування, і показати його пацієнтові у вигляді 3-D моделі. Далеко не завжди обов'язковим висновками є брекети. Також лікар може запропонувати пацієнту як мінімум три варіанти лікування з різними видами апаратури.

Що ж таке брекети? Це незнімна ортодонтична конструкція, яка представляє собою ряд замків, які приклеюються на зовнішню або внутрішню поверхню зубів за допомогою спеціального клею. Для кожного зуба - свій розмір брекета.

У пазах брекетів фіксуються силові дуги, виготовлені з матеріалу, що володіє пам'яттю форми. Опір цих дуг - це та сама сила, яка повільно, але неухильно вирівнює зубний ряд. Поворот зуба при впливі брекета - це процес, який триває від декількох місяців і до двох років, як правило, найдовше встають в потрібне положення жувальні зуби.

Різновиди брекет-систем:

см. У чому відмінності брекет-систем?

металева брекет-система – самі брекети і дуги виготовлені з металу. Це найбільш відома, доступна і широко застосовна брекет-система. При її застосуванні швидше досягається бажаний ефект. Відбувається це тому, що сила тертя між дугою і пазом брекета менше, ніж при використанні інших матеріалів, а тому і переміщення зубів до нормального стану відбувається в більш короткі терміни;

керамічна брекет-система – брекети виготовлені з кераміки. Вони менш помітні на зубах, і до них менше пристає наліт. Ця система більш зручна для пацієнтів, яким важлива естетика, хоча через підвищеного тертя між дугою і зубом тривалість лікування довше ніж у інших систем;

комбінована брекет-система – на фронтальних зубах встановлюються керамічні брекети, на внутрішніх - металеві. Це альтернативний варіант керамічної системи за фінансовими витратами;

самолігуючі брекет-система - Менший розмір самих брекетів, мінімальне тертя між дугою і пазом брекета, а значить і найбільш швидке лікування. Брекети мають додатковий елемент, який сприяє більш швидкому переміщенню зубів. При цьому відпадає необхідність в додаткових кріпленнях, замочках, кільцях, дугах, сепараторах і гачках, які зазвичай супроводжують лікування брекетами.

Сила, з якою переміщаються зуби, біологічно більш адаптована до природних рухів, ніж в звичайних брекет-системах. Це означає, що переміщення зубів відбувається безболісно і набагато легше переноситься пацієнтами. Робота з такими системами більш ефективна, тому що не вимагає додаткових оглядів та активацій. Пацієнт рідше приходить на активацію, і в підсумку, економить час і кошти.

Лінгвальна брекет-система. Головна особливість лингвальной брекет-системи в тому, що брекети фіксуються на внутрішню сторону зуба, що дозволяє зробити лікування абсолютно непомітним для оточуючих. Це геніальний винахід допомагає багатьом діловим людям, які раніше змушені були відмовлятися від ортодонтичного лікування, змінити свою посмішку на краще.

 

Естетикою посмішки та особи в нашій клініці займається команда з п'яти чоловік, і кожен з випадків обговорюється з позиції різного професійного досвіду і бачення. Це дозволяє нам чітко планувати лікування, терміни, етапи та вартість, а головне - кінцевий результат лікування.

Наша мета - створити гармонійні пропорції обличчя наших пацієнтів, змінити положення зубів не простим їх переміщенням, а створенням достатнього місця для всіх 32 зубів. Це набагато глибший підхід до процесу лікування, який дає довгострокові результати і дозволяє нам бути на передовій сучасних ортодонтичних концепцій.