Записатися до лікаря
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20

У стоматології протезування зубів - це один з методів, за допомогою якого проводиться відновлення зруйнованих зубів. Як правило, в стоматології протезування здійснюється шляхом виготовлення спеціальних мікро-протезів, а також знімних і незнімних конструкцій. Не дивно, що саме естетична стоматологія, а зокрема лікування і протезування зубів, сьогодні користується особливою популярністю.

Людьми рухає прагнення до краси, відмінному зовнішньому вигляду. Білосніжна усмішка додає людині більше впевненості в собі, дозволяє йому завжди перебувати в центрі уваги. Неправильний догляд за зубами, незбалансоване харчування веде до їх руйнування. Здорові, міцні зуби сьогодні велика рідкість, більшість людей потребує комплексного лікування і протезування зубів. Досвідчені фахівці центру сучасної стоматології "ТАКІМЕД" готові надати Вам професійну допомогу в процесі лікування і протезування зубів.

Лікування і протезування зубів включає виготовлення ортопедичних конструкцій різного типу - керамічних вінірів, керамічних вкладок, литих кульшових вкладок, суцільнокерамічних коронок, мостовидних протезів, знімних протезів та ін. В наших клініках ми пропонуємо своїм пацієнтам всі види часткового і повного протезування зубів, від коронок до нейлонових і бюгельних протезів. Якщо замінити потрібно один або кілька зубів, ми можемо встановити коронки з безметалловой кераміки, металокераміки, металопласмаси - в залежності від медичних показань і Ваших побажань. У більш складних ситуаціях із завданням часткової або навіть повної заміни зубів допоможуть впоратися найсучасніші та надійні бюгельні і нейлонові протези.

Бюгельні протези (від нім. Bugel «дуга») використовуються навіть тоді, коли інші способи протезування неможливі, наприклад, при пародонтозі. Це знімний протез, що нагадує звичайний, але жувальна навантаження за допомогою металевого дугового каркаса з легкого безпечного сплаву високої міцності розподіляється на всю щелепу. Навантаження знижується, підвищується довговічність і надійність конструкції. Бюгель не закриває піднебіння, тому до нього швидше звикають, не виникає зміни дикції, протезного стоматиту, активації блювотного рефлексу, незручності при їжі.

Нейлонові протези відрізняються гнучкістю і міцністю, вони не збирають на себе мікроорганізми, антиалергенних, мають естетичний зовнішній вигляд, так як вони напівпрозорі і маскуються під колір ясен. Мають точну зручну посадку і стабільну фіксацію, не вимагають обточування збережених зубів, тому дуже зручні і легкі в шкарпетці. Для всіх видів протезів ми пропонуємо аттачменті - найміцніший і непомітний спосіб кріплення. І нейлонові, і бюгельні протези можна не знімати на ніч, що психологічно дуже комфортно.