Записатися до лікаря
м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 20

Відбілювання зубів до і після

Процедура відбілювання призначена для того, щоб за допомогою спеціального обладнання повернути зубам їх природний колір.

Природний колір зубів темніє протягом усього життя людини під впливом зовнішніх чинників:

  • Чорний чай, кава, шоколад і т.д.
  • Деяких фруктів і ягід
  • Нікотину
  • Фтору, що знаходиться у воді

При нерегулярній або недостатній гігієні порожнини рота, а іноді і просто з часом на зубах формується спочатку м'який, а потім і твердий зубний наліт. Він, як правило, жовтого кольору і накопичується ближче до ясен, тобто у шийки зубів і під ними. Такий наліт видалити самостійно практично неможливо.

У центрі сучасної стоматології "ТакіМед" наші фахівці повернуть вашим зубкам природну красу, сяйво, і білизну.

Відповіді на типові запитання за послугою відбілювання зубів.

Відбілюють світлом?

Багато хто знає значення грецького слова «фотос», тому здогадуються, що в фото-відбілюванні задіяний світло. Але яку роль він відіграє? Може бути, для кого-то це стане відкриттям, але зуби «просвічуються» звичними нам галогеновими, ультрафіолетовими або світлодіодними лампами. Чи можуть вони поодинці змінити колір зубів? Очевидно, що ні. Фото-відбілювання зубів за своєю суттю є хімічним, в основі якого лежить використання гелю з 30 - 35% перекисом водню і його каталізатора, які змішуються безпосередньо перед процедурою. Світло ж, впливаючи теплом, тільки прискорює отриману реакцію, дозволяючи швидше домогтися потрібного ефекту.

Як все проходить і скільки це триває?

Отже, один сеанс займає близько години. Спочатку стоматолог визначає колір зубів пацієнта за допомогою стандартизованої шкали Віта. Потім встановлюється щоковий ретрактор, що дозволяє забезпечити кращий доступ до зубних рядів. На ясна наноситься спеціальний захисний матеріал, а на зуби - відбілюючий гель. Потім обидві зубні дуги піддаються опроміненню лампою протягом 15 - 30 (45) хвилин. Після цього «відпрацьований» гель змивається. Якщо пацієнт залишився незадоволений новопридбаним кольором зубів або бажає посилити отриманий результат, то йому може бути рекомендовано повторити процедуру або додатково використовувати систему домашнього відбілювання.

Фото-ефективність

Зазвичай зуби можна відбілити на кілька тонов.От 2 до 15 тонів (максимальний результат). Але результати відбілювання, як і його стійкість, незалежно від методики, завжди індивідуальні. Багато в чому досягнутий ефект залежить від природного відтінку зубів і причин його зміни. Наприклад, зуби жовтого кольору біліше розташовані до освітлення, ніж сірі. Любитель кави або сигарет швидше буде задоволений отриманим результатом, а ось володар тетрациклінових зубів або флюорозу, ймовірно, витратить свій час і гроші даремно. Тому якщо вас цікавить фото-відбілювання зубів, відгуки друзів і колег про результати, досягнуті із застосуванням системи того чи іншого бренду, вам навряд чи будуть корисні. «Хочу зуби біліші, ніж у подружки!» - з таким проханням не варто звертатися навіть до кращого фахівця.

Можливі побічні дії

В результаті впливу хімічних речовин і високої температури може з'явитися підвищена чутливість зубів. Вирішення цієї проблеми - правильна підготовка. До процедури стоматолог повинен обов'язково провести огляд порожнини рота, для того щоб виявити наявність відколів і тріщин, незагоєні карієсу, хвороб ясен і інших чинників, які можуть стати протипоказанням до відбілювання і повинні бути попередньо усунені. Крім того, перед процедурою відбілювання показані професійна гігієна та ремотерапія, а також використання спеціальних паст для чутливих зубів.

Наші фахівці проводять фторування зубів після процедури. Для зняття чутливості і зміцнення емалі. Так само ми порекомендуємо вам засоби гігієни порожнини рота а так само розповімо про спеціальну дієту для посилення тривалості ефекту відбілювання.